TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii do przechowywania ustawień na Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Technika IT partnerem roku firmy EPSON

Created on Monday, 25 May 2015 06:49

Technika IT S.A. partnerem roku 2014 firmy EPSON

W dniach 20 – 22 maja 2015 r, na zamku w Pułtusku odbyło się coroczne spotkanie partnerów handlowych firmy Epsona oraz przedstawicieli dystrybutorów. Podczas spotkania firma Technika IT S.A. otrzymała tutuł Partnera roku 2014 za pomoc i rozwój marki EPSON w sektorze publicznym.

Technika IT S.A. od 2013 r. oferuje rozwiązania EPSON, wychodząc naprzeciw potrzebom urzędów stanu cywilnego oraz obowiązkom dotyczącym jakości i trwałości wydruku dokumentów archiwalnych. Dedykowana oferta dla usc dotyczy drukarek atramentowych oraz urządzeń wielofunkcyjnych wraz ze wszystkimi materiałami eksploatacyjnymi.

Oferowany sprzęt w porównaniu do drukarek igłowych cechuje się wysoką rozdzielczością druku, szybkością działania oraz bardzo cichą pracą w trakcie drukowania. Pozwala to na tworzenie dokumentów najwyższej jakości, które są odporne na działanie wody, rozmazywanie i blaknięcie, dzięki wykorzystaniu atramentu Epson DuraBrite Ultra™.

Dzięki redukcji zużycia energii (nawet do 80%) w porównaniu z konkurencyjnymi drukarkami laserowymi drukarki te zapewniają znaczące oszczędności kosztów, natomiast dzięki pojedynczym wkładom o wysokiej wydajności, koszty wydruku strony są niższe nawet o 50%.

Obecnie w ofercie posiadamy:
- dwa modele kolorowe: drukarka WF-5110 DW oraz urządzenie wielofunkcyjne WF-5620 DWF
dwa modele monochromatyczne:  drukarka WP-M4015 DN oraz urządzenie wielofunkcyjne WP- M4595 DNF

Szczegóły na stronie: http://www.technikait.com.pl/pl/informatyka/produkty/drukarki-i-urzadzenia-wielofunkcyjne