TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii do przechowywania ustawień na Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wsparcie techniczne dla USC w 2017 roku

Utworzono: poniedziałek, 05, wrzesień 2016 06:33

Informujemy, że TECHNIKA IT S.A. w 2017 roku zapewni wsparcie techniczne dla oprogramowania PB_USC, EKSPORT_USC oraz AA_USC w zakresie jego utrzymania, rozwoju oraz pomocy dla użytkowników.

W przyszłym roku rozwój oprogramowania dla USC skoncentrowany będzie przede wszystkim na wsparciu pojedynczego oraz masowego przenoszenia treści aktów stanu cywilnego z naszych aplikacji do centralnego rejestru stanu cywilnego przy wykorzystaniu usług sieciowych Systemu Rejestru Państwowych (po ich udostępnieniu przez Ministerstwo Cyfryzacji).

Doskonalić będziemy również obsługę wydawania odpisów aktów stanu cywilnego na obowiązujących formularzach, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 6 lipca 2016 r. o zmianie ustawy – Prawo o aktach stanu cywilnego oraz funkcjonalność odpowiedzialną za zarządzanie archiwum USC i wykonywanie czynności kancelaryjnych.