TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii do przechowywania ustawień na Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

SEMINARIUM DLA KIEROWNIKÓW USC

Utworzono: piątek, 31, marzec 2017 07:03

SEMINARIUM  DLA  KIEROWNIKÓW  USC 4-6 kwietnia 2017 r.  – Jelenia Góra, - Hotel „Cieplice”

W pierwszym dniu seminarium wykład poprowadzi Pani Ewa Iwańczuk - USC m.st. Warszawy na temat „Praktycznych aspektów rejestracji stanu cywilnego w aplikacji ŻRÓDŁO. Perspektywy istotnych zmian w oprogramowaniu

W drugim dniu seminarium planowane są dwa wykłady: Pani Danuty Sorbian – Z-cy Dyrektora USC m.st. Warszawy, poświęcony „Ustaleniu pochodzenia dziecka w świetle  odeksu rodzinnego i opiekuńczego oraz aktualnego orzecznictwa. Sporządzaniu aktów stanu cywilnego w oparciu o zdarzenie, które nastąpiło za granicą przy uwzględnieniu Prawa o aktach stanu cywilnego, Prawa prywatnego międzynarodowego i orzecznictwa. Zmianom w kodeksie postępowania administracyjnego, które wejdą w życie 1 czerwca 2017r. i ich wpływowi na dokonywanie czynności z zakresu rejestracji stanu cywilnego.”

Pani Barbary Romockiej-Tyfel - Z-cy Dyrektora USC m.st. Warszawy, na temat „Praktycznych aspektów postępowania administracyjnego w zakresie zmiany imion i nazwisk”.

Ostatni dzień seminarium  poświęcony będzie „Teoretycznym i praktycznym założeniom stosowania oprogramowania do masowej migracji aktów do Rejestru Stanu Cywilnego” . Wykład w tym zakresie poprowadzi Prezes TECHNIKA IT – Pan Władysław Penar.

Relacja z tego spotkania w jednym z najbliższych numerów NEWSLETTERA „TECHNIKA I USC”