TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii do przechowywania ustawień na Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

SEMINARIUM W TARNOWIE PODGÓRNYM

Utworzono: czwartek, 27, kwiecień 2017 10:26

W dniach 25-27 kwietnia 2017r. w Tarnowie Podgórnym odbędzie się seminarium  dla  Kierowników  USC.

W pierwszym dniu seminarium wykład poprowadzi Pani Ewa Iwańczuk - USC m.st. Warszawy na temat „Praktycznych aspektów rejestracji stanu cywilnego w aplikacji ŻRÓDŁO. Perspektywy istotnych zmian w oprogramowaniu„

Drugi dzień seminarium przyniesie dwa wykłady; pierwszy wygłoszony przez Panią Danutę Sorbian – Z-cę Dyrektora USC m.st. Warszawy, poświęcony „Ustaleniu pochodzenia dziecka w świetle  kodeksu rodzinnego i opiekuńczego oraz aktualnego orzecznictwa. Sporządzaniu aktów stanu cywilnego w oparciu o zdarzenie, które nastąpiło za granicą przy uwzględnieniu Prawa o aktach stanu cywilnego, Prawa prywatnego międzynarodowego i orzecznictwa. Zmianom w kodeksie postępowania administracyjnego, które wejdą w życie 1 czerwca 2017r. i ich wpływowi na dokonywanie czynności z zakresu rejestracji stanu cywilnego.”

Drugi wykład tego dnia poprowadzi Pani Barbara Romockaj-Tyfel - Z-ca Dyrektora USC m.st. Warszawy, na temat „Paktycznych aspektów postępowania administracyjnego w zakresie zmiany imion i nazwisk”.

Ostatni dzień seminarium  poświęcony będzie „Teoretycznym i praktycznym założeniom stosowania oprogramowania do masowej migracji aktów do Rejestru Stanu Cywilnego” . Wykład w tym zakresie poprowadzi Prezes TECHNIKA IT – Pan Władysław Penar.